מי אני

ד"ר ג'ק טובול, M.Ac., AP,  רופא לרפואה סינית, פועל מתוך כוונה לעזור לאנשים לחיות את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם, באיזון ובבריאות מלאים ובגילוי מלא של הטבע האמתי שלהם.

ד"ר ג'ק טובול החל את דרכו המקצועית אי שם בשנת 2003. מאז עזר לאלפי אנשים עם מגוון רחב של בעיות בריאות החל מאלרגיות, בעיות במערכת עיכול, בעיות בעור, לחץ דם, כאב כרוני, דיכאון ועוד.

ד"ר טובול עוסק באמנויות הריפוי מעל ל- 15 שנים ומשלב שיטות שונות לטיפול בגוף, בנפש וברוח. הוא מתמחה בפציעות ספורט וטיפל בשחקנים מקצועיים בתחומי הפוטבול וההוקי בארה"ב.

 

עוד בנסיעתו להודו בשנת 2001, רכש טובול מיומנויות בטיפול רוחני ותרבויות המזרח הרחוק . הוא היה תלמיד מסור של יוגה, מדיטציה וצ'י גונג. עם הניסיון שצבר, החליט ד"ר טובול להשקיע את כל כולו לעזרה לאנשים, במטרה להשיב להם את בריאותם ולסייע להם לסמן את המטרות החיוניות בחייהם.

ד"ר ג'ק טובול מתמחה בשיטת חמשת האלמנטים, המתבססת על הקשר הישיר שבין הגוף ונפש, ומכך שכל מחלה או מצב רפואי נובע ממצב נפשי או מחסימה אנרגטית בגופנו.

בשנת 2014 החליט ד"ר טובול לעלות לארץ ישראל יחד עם בני משפחתו, מתוך כוונה ורצון שילדיו יהיו מחוברים לשורשים שלהם, ובעיקר מתוך הרצון להעביר את הידע שלו וניסיונו הרב לישראל ולאנשים הזקוקים לאלטרנטיבות רפואיות ורוחניות, שיעניקו לחייהם פן חיובי ואופטימי וכמובן בריאות איתנה.

טיפולים