לקוחות ממליצים

“ההשפעה היא מיידית !
התוצאות מדהימות.
ההתאוששות אחרי נפילות”…

שמי אורה , אני בת 70. הגעתי לגיק אחרי התקף לב צנתור והחיאה באמצעות סטנט בעורק הראשי.

מן הרגע הראשון הקשר עם גיק באמצעות גופי האור מחולל נפלאות. החיוניות, הטוב, השמחה, החמימות, ההתגמשות אותה אני חווה באופן פיסי ממש תוך כדי טיפול מרחוק הם תופעה יוצאת דופן בעוצמתה.

גיק קורן ומקרין טוב , שמחת חיים , בריאות ,אהבה.
אהבה לכל,אהבה לבורא לבריאה, אהבת אדם,החיוך הצחוק המתגלגל שלו החיבוק החם האנושי הם תרופה. האמונה שלו, האופטמיות והכוח שבו,מדבקים.

מי ייתן, ויצליח להפיץ את האור שבו , במעגלים הולכים וגדלים ושפע אור ואהבה ירבו בעולם.

אני ממליצה בכל הלב ועיקר אחרי " גופי האור " בהדרכת גיק טובול. ההשפעה היא מיידית ! התוצאות מדהימות .ההתאוששות אחרי נפילות (כמובן שיש ….) היא מהירה !

השמחה , החיוניות,האופטמיות,האמונה בטוב , היכולת לאהוב ולשלוח אהבה מתעצמים הודות לגיקי וגופי האור …..זו מתנה גדולה !!! אני מאמינה שלא רק לנו אלא לכל מי שנוגע ומתמלא אור והלואי כל עם ישראל וכל העולם !!!!

אורה לביד

Dr. Jack has successfully helped me fight my addiction, regain my energy and find my balance. I was surprised by how effective the treatments were using very complex yet simple methods. During many visits, I felt movements in my stomach and changes in my appetite immediately following treatment. There was nothing to be afraid of regarding acupuncture because it is not intrusive and can only help. Dr. Jack truly wants to see patients change for the better. Thank you for all you do and keep up the good work!

התמכרות לאלכוהול

I really want to thank you for everything you and the staff of acupuncture has done for me. You have helped me heal and get through. I really want to thank you because you are the best doctor God blessed you so you can help a lot of people like me. Thank you so much. I have been to so many doctors and you were the only one who helped me heal. Thank you again for everything. You are the best doctor ever.

כאבי גב וסיאטיקה

I don’t know where to begin. I came to you after six months of pain and unable to walk! This was the most endearing experience for me. You were my last hope and I thank God every day for bringing me to your office. You have a very special gift that God has given you and I am so fortunate to have been part of your healing. I could never thank you enough. Besides ridding me of pain you brought me peace!! All my thanks from a very healed patient.

 

 

כאבים בכל הגוף

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור, היחס החם והאישי, והעזרה הנפשית שקיבלתי מימך .
הגעתי לטפול הכימותרפי בחששות רבים ואתה עוזר לי לעבור אותם בקלות רבה עם מחשבות חיוביות ואנרגיות טובות.
אתה מעניק לי טיפול רוחני להפיג את פחדים שלי , להירגע ולהתקדם קדימה.
אתה מחזק אותי , ונותן לי כוח על כך אני מודה לך שוב .
עזרתך חשובה מאוד למטופלים ועל כך תבורך .
לקיחת הדמים אצלי בעיתית הורידים שלי דקים עשינו יחד טיפול , "ופלא "דברתי… אל הורידים שלי דרכך ומאז תודה לך ,כניסת המחט עוברת בקלות , אמן

אילנה יונה – יעקב

“ד"ר גיק … הוא משהו מיוחד, איש מלא באור ובלב מלא באהבה לעולם, עוזר לכל מי שסביבו ”…

במהלך חיי ההתפתחות והרחוניות שלי למדתי המון שיטות שונות לקדם את עצמי ולהתחבר לעצמי, כשפגשתי
לראשונה את גופי האור, הבנתי שיש בשיטה הזאת משהו מיוחד ! ברגע שהתחלתי להגיד את גופי האור ,
נפתח בי רובד נוסף שלא הכרתי , בכל פעם גיליתי עוד ועוד חיבור לעצמי, אני מרגישה כשאני אומרת את גופי האור, שאכן כל גופי מתמלא באור וזה משתקף בחיים , דברים מסתדרים באורח פלא, אני מבקשת או חושבת על משהו והנה הוא קורה, למדתי לרפא את עצמי ואת הילדים שלי , המשפחה שלי בקלות, אני מתקדמת בעשייה שלי, מגשימה את עצמי , היכולות שלי כמטפלת התעצמו ,דברים מדוייקים מגיעים לחיי, יש לי יכולת לבחון בצורה פשוטה בעזרת הכלי הזה, מה נכון לי לעשות /לאכול/ללמוד או כל בכל תחום אחר האנשים סביבי מושפעים מכך, אני שיפרתי את התקשורת עם האהובים שלי, עם המטופלות שלי ובעיקר עם עצמי !

אני ממגנטת אליי אנשים וארועים שעושים לי טוב. גם ברגעים מאתגרים, פשוט אומרת את גופי האור
והרבה חסמים משתחררים , זו פשוט שיטה קלה לשיפור איכות החיים בקלות ומתוך שמחה , בלי קושי.

ד"ר גיק … הוא משהו מיוחד, איש מלא באור ובלב מלא באהבה לעולם, עוזר לכל מי שסביבו בעזרת השיטה ,
תמיד מוכן לתת עצה טובה ונמצא תמיד שם בשבילך . אתה מלמד אותה בצורה כל כך טובה.
זו שיטה שאסור להחמיץ , כל אחד צריך להכיר אותה ולאמץ אותה לחייו, אני באופן אישי, חשפתי אותה לכל מי
שסביבי ואנשים מודים לי על כך בכל פעם מחדש !

ורד פרלמן

“הכעס, החרדות והלחץ הנפשי הלכו ופחתו”…

לפני כשנתיים, בעקבות משבר רפואי, פגשתי את ג'ק, ונחשפתי לטקסט של גופי האור.

בפעם הראשונה שקראתי את הטקסט , הרגשתי שקרה משהו שונה מכל מה שהכרתי לפני כן, תחושה של התעלות, סחרחורת וריחוף בעוצמות שלא הכרתי.

מאז ועד היום אני קוראת את גופי האור באופן קבוע מס' פעמים ביום. עם הזמן התחלתי להרגיש שינוי משמעותי בהסתכלות שלי על העולם, בהסתכלות שלי על עצמי, במצב הפיזי הרגשי והנפשי, ובמצב הרוח.

הכעס, החרדות והלחץ הנפשי הלכו ופחתו, ואת מקומם תפסו תקווה ואופטימיות, חיוניות, שקט נפשי ואושר.

קריאת גופי האור הפכה לשגרת חיים, וכל יום מחדש היא מביאה אור לגוף ולנשמה. היא נותנת לי את הכוח לעשות את הדברים הנכונים למען עצמי, ואני מאמינה שבשבילי זו דרך נכונה להחלמה ובריאות של הגוף ושל הנפש.

עמליה זהבי

המכללה העירונית-הקתדרה לבריאות קיימה את שבוע הבריאות בחודש מאי האחרון, בו נטלת חלק וכתוצאה מהרצאתך המרתקת פתחנו קורס בהנחיתך : "להעלים את הכאב ללא תרופות" עפ"י הרפואה הסינית".
הקורס הינו חדשני ומעניין, התלמידים קיבלו מידע רב והעשירו עצמם בתחום הבריאות.
כתוצאה מהנחייתך המקצועית, הייחודית והנעימה ביקשה הקבוצה להמשיך את הקורס בהנחייתך לשלב ב'. אנו מודים לך על כך ומאחלים לך המשך עבודה ועשייה פורה.

הרצאה "להעלים את הכאב ללא תרופות"

טיפולים