ריפוי מרחוק: טיפול מכל מקום בעולם

טיפול מרחוק מאפשר לכל אחד ליהנות מטיפול מרפא ויעיל, גם אם אין אפשרות להגיע לקליניקה. איך זה פועל?
שנות הפעילות הרבות שלי בארץ ובארצות הברית הפגישו אותי עם מטופלים רבים שגרים רחוק מכדי להגיע לקליניקה. למרות המרחק, אני מעניק להם טיפול מרפא ומהנה תודות לטכניקות ריפוי מרחוק.

הטיפול מתחיל כמו כל טיפול אחר בקליניקה, כאשר המטופל מספר לי על מה ירצה לעבוד היום: כאבים, אתגרים, רגשות, פרנסה… לאחר מכן רוב אערוך בדיקת שרירים קינסיולוגית שתאפשר לי לאתר את מקור הבעיה. הטיפול נמשך כמו טיפול רגיל ובסופו המטופל צפוי לחוש טוב יותר, רענן ואנרגטי.

איך כל זה אפשרי כאשר לא יושבים פנים אל פנים באותו חדר, או אפילו באותה מדינה?
תמיד מחוברים, גם כשלא נוגעים: בדיקה קינסיולוגית מרחוק
בדיקה קינסיולוגית היא אחד הכלים החשובים ביותר בטכניקת הריפוי שלי, חשוב לי לבצע אותה גם אם המטופל לא נמצא באותו החדר אתי. בדיקה שכזו מרחוק אפשרית על ידי מחליף (proxy) – אדם שעליו הבדיקה תבוצע במקום המטופל המרוחק.
ברוב המקרים, אני משתמש בעצמי בתור מחליף לבדיקה קינסיולוגית. אני מתמקד בכוונה הטהורה לסייע למטופל, כך מתחבר אליו מבחינה אנרגטית, ומבצע את הבדיקה על השרירים שלי. התוצאה תמיד מדויקת, ומובילה לתהליך ריפוי מרגש ויעיל, אפילו אם אני ברעננה והמטופל בסן-פרנסיסקו.
בדיקה על מחליף מאוד מזכירה את האופן שבו פועלים טלפונים סלולריים. כמו הטלפונים, גם הגוף שלנו מסוגל "לחייג" למישהו, ולהתחבר אליו באופן אנרגטי. אחרי שהחיבור נעשה, הוא מאפשר לי לחוש את גופו של המטופל, ולזהות החלק בגופו שזקוק לריפוי. אחרי שהבעיה זוהתה, קל מאוד להמשיך את התהליך, יהיה המרחק אשר יהיה.

חיבור אנרגטי מרחוק: גם המדע כבר מכיר
החוקר דין ראדין (Dean Radin) חקר את הקשר האנרגטי שבין בני אנשים, ומצא לכך הוכחות חותכות. בספרו Entangled Minds הוא מתאר ניסוי שבו נסרקו גלי המוח של שני נבדקים באמצעות מכשיר EEG. הם התבקשו לבצע מדיטציה תוך כדי הבדיקה, ובמהרה דפוס גלי המוח של שניהם קיבלו צורה דומה.
בשלב השני של הניסוי השניים הופרדו וכל אחד מהם הוכנס לחלל ממוגן מגלים אלקטרומגנטיים – לא היה באפשרותם לתקשר זה עם זה באמצעי תקשורת רגילים. אחד המטופלים נחשף לאורות מהבהבים שהשפיעו על צורת גלי המוח שלו. באופן מדהים, גלי הנוח של הנבדק השני קיבלו אף הם צורה זהה לגלי המוח של הנבדק ראשון – שכזכור, נמצא בחדר מרוחק ללא יכולת ליצור קשר עם הנבדק הראשון.
הניסוי המעניין הזה הוא הוכחה לכך שתודעת בני האדם מחוברת בדרכים שלא ניתן להסביר במונחים מדעיים רגילים. החיבור הזה הוא אנרגטי ולפחות כיום איננו ניתן למדידה. חיבור מופלא זה הוא שמאפשר לי לבצע טיפולים מרחוק למטופלים בכל מקום בעולם, לזהות את הבעיה, ולבצע ריפוי בזמן אמת לכל בעיה שדורשת ריפוי.

מאמרים נוספים

שיטת Body Code

לרפא בעזרת הקשבה לחוכמה האינסופית של גופנו הדרך לבריאות, שפע ואושר מתחילה בהקשבה ... קרא עוד..

מחלות

העולם בו אנו חיים חושף אותנו למגוון רחב של מחלות ומצבים בריאותיים שונים. ביניהן ... קרא עוד..

ריפוי מרחוק: טיפול מכל מקום בעולם

טיפול מרחוק מאפשר לכל אחד ליהנות מטיפול מרפא ויעיל, גם אם אין אפשרות להגיע לקליניקה. ... קרא עוד..